ضدآب - ضدشوره - ضد کثیفی

  • ۱۰۹۶

 
ضد کثیف شدگی

مکانیسم کثیف شدن نمای ساختمان به این صورت است که گرد و غبار و آلودگی برروی سطح می نشیند. زمانی که باران با سطح مصالح تماس پیدا می کند، کلیه گرد و غبار و آلودگی را در خود حل نموده و (با توجه به اینکه سطح مصالح طبیعی نفوذ پذیر است) به عمق مصالح نما نفوذ می نماید. در این بین آلودگی ها نیز به عمق آن راه پیدا می کنند و با تبخیر شدن آب، کلیه آلودگی ها در عمق مصالح به تله می افتند. این امر سبب کثیف شدن نما شده و تمیز کردن آن مستلزم هزینه بالایی می باشد.

محلول ضدآب کننده دائمی نانوکسری با توجه به اینکه مصالح را به صورت عمقی آبگریز می نماید، لذا ذرات گرد و غبار و آلودگی های موجود در هوا که عموما آبدوست هستند به سطح نخواهند چسبید. از طرفی با توجه به ضدآب بودن نما باران و یا آب به هیچ عنوان به داخل آن نفوذ نکرده و همین امر سبب تمیز ماندن سطح نما خواهد شد. 

 

ضد شوره

شوره، رسوب نمک های محلول در آب است که در اثر تبخیر آب بر روی سطح دیوارهای بنایی باقی می ماند. این ماده معمولاً همزمان با ساخت ساختمان یا مدتی پس از اتمام ساخت بر روی نمای ساختمان ظاهر می شود . در صورت استفاده از محلول " ضدآب کننده نانوکسری " سطح تا عمق حداقل 1 سانتیمتر ضد آب می شود و در غیاب آب به عنوان حلال نمک های موجود در بافت آجر، شاهد هیچ گونه شوره زدگی در آجر نخواهیم بود.

 

 

کاملا ضد آب

محلول ضدآب کننده دائمی آجر و نمای سیمانی بر پایه نانو تکنولوژی با توجه به ابعاد مولکولی در مصالح نفوذ کرده و با کلیه عوامل آبدوست آن واکنش داده و خواص آن را از آبدوست به آبگریز تغییر می دهد. عمق نفوذ بسته به میزان نفوذ پذیری حداقل به میزان یک سانتیمتر بوده و اجازه هیچ گونه نفوذ آب به مصالح را نمی دهد. در عکس فوق مشاهده می شود که آجری که توسط محلول نانو آجر ضدآب شده را از وسط به دونیم کرده ایم و همانطور که دیده میشود، عمق آجر نیز ضد آب شده است.

بر خلاف رزین ها که فقط یک لایه روی سطح تشکیل میدهند، محلول ضدآب کننده دائمی نانوکسری به عمق آجر نفوذ نموده و آن را کاملا ضد آب می نماید. در حقیقت آجر به صورت حجمی ضد آب خواهد شد. لذا در صورت خراشیدن سطح نیز خاصیت ضد آب بودن از بین نخواهد رفت.

در شبکه های اجتماعی

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه ----- ساعت 9 الی 18

تماس با ما

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده نمایید:

  • تلفن ثابت: 02133771778
  • فکس: 02133771779
  • موبایل: 09126789287
  • ایمیل: nanokasra@gmail.com
  • آدرس پستی: ایران، تهران، فدائیان اسلام، پایینتر از کریمی، پلاک 2